کاردستی فانوس کاغذی رنگی و ساده

کاردستی های کاغذی

چگونه کاردستی فانوس کاغذی زیبا بسازیم؟

بیاید با هم یک سفر با کودکانمان به ژاپن بریم. بچه‌های من که واقعاً عاشق ساختن این کادستی فانوس‌های کاغذی زیبا شدند! فانوس کاغذی اغلب در جشنواره های شرق آسیا استفاده می شوند و در چین و ژاپن بسیار رایج هستند. من عاشق این هستم که این فانوس کاغذی که از سقف اتاق ما آویزان شود و چقدر جشن با این فانوس ها زیبا به نظر می رسند، و آنها را می توان در یک لحظه با استفاده از وسایل خانگی معمولی که احتمالاً در دست دارید درست کرد. این یک کاردستی برای بچه هایی که شروع به تسلط بر استفاده از قیچی کرده اند، عالی است!

برای ساخت کاردستی فانوس کاغذی به دو ورق کاغذ رنگی، قیچی، مداد و منگنه نیاز دارید. با بریدن دو نوار از قسمت بلند یکی از ورق ها شروع نمایید و آنها را کنار هم  بگذارید.

برش کاغذ رنگی کاردستی فانوس کاغذی

در مرحله بعد، ورق دوم کاغذ را از وسط تا کنید تا مانند شکل یک مستطیل بلند و لاغر به وجود آید.

برش کاغذ رنگی کاردستی فانوس کاغذی

همانطور که نشان داده شده است، علامت های مداد را به عنوان راهنما بکشید و بچه ها را دعوت کنید تا خطوط را با قیچی برش دهند. مواظب باشید که تمام طول کاغذ را تا لبه برش ندهید، در انتها حدود دو سانتیمتر بگذارید.

 

برش کاغذ رنگی کاردستی فانوس کاغذی

آن را از هم باز و رها گردانید تا هر دو انتهای آن به هم وصل شود. مطابق شکل در جای خود منگنه بزنید.

گام به گام مراحل کاردستی فانوس کاغذی

اولین ورق کاغذ را جمع و داخل فانوس قرار دهید. آن را در جای خود منگنه بزنید. در صورت تمایل از نوارهای کاغذی که ابتدا بریده اید برای تزئین کاردستی فانوس خود استفاده نمایید.

کاردستی فانوس کاغذی رنگی و ساده

3/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید