بهترین جامدادی دانش آموزی رنگ زرد با لوازم تحریر کودک

جامدادی به عنوان یک نظم دهنده نقش مهمی در نظم میز کار و کیف مدرسه دانش آموزان ایفا میکند. به جز دانش‌آموزان، دانش‌جویان، زبان‌آموزان، هنرجویان و بسیاری دیگر از جامدادی استفاده می‌کنند. بنابراین مصرف‌کنندگان جامدادی، افراد مختلف در سنین گوناگون اعم از آقایان و بانوان هستند. پس در انتخاب بهترین جامدادی پسرانه و دخترانه و بهترین جامدادی دانش آموزی باید دقت کرد

انواع جامدادی

این نظم دهنده در انواع جامدادی رومیزی و همراه ساخته می شود. جامدادی رومیزی در انواع پلاستیکی و چوبی و فلزی برای نظم دادن میز کار کارمندان اداره و میز کار دانش آموزها و دانشجوها در خانه بسیار کاربرد دارد. جامدادی رومیزی کارمندان معمولا ساده ولی شیک و برای دانش آموزان با طرح های فانتزی در بازار موجود هستند.

ویژگی‌های بهترین جامدادی

جامدادی بایستی از نامرتب شدن کوله پشتی و جیب ها جلوگیری کند همچنین دارای دوام بالا، ظرفیت زیاد، محفظه های متعدد و خاص و طراحی شیک باشد.

البته نوع جامدادی که برای خود یا فرزندتان برمیگزینید باید متناسب با کاربرد مد نظر شما باشد. مثلاً جامدادی ای که توسط دانش‌آموزان گزینش و خریداری میشود با جامدادی هایی که توسط طراحان و نقاشان انتخاب میشود از نظر خصوصیات و ویژگی کاملاً متفاوت می‌باشد.

چرا که طراحان و نقاشان به دلیل اینکه با ابزارها و قلم های مختلف سر و کار دارند، ممکنه جامدادی هایشان در اثر برخورد این ابزارها دچار رنگ خوردگی و کثیفی شود و این افراد می بایست جامدادی را خریداری نمایند که از قابلیت شستشو برخوردار هستند. اما این موضوع در خصوص جامدادی مورد استفاده توسط دانش آموزان چندان دارای اهمیت نیست. اگر قصد خرید جامدادی برای کودکان را دارید بهتره جامدادی هایی که وزن سبک تری دارند را انتخاب نمایید تا کودکان به هنگام حمل و نقل آن دچار مشکل نشوند همچنین رنگ بندی جذاب و شاد انواع مختلف جامدادی برای گروه سنی کودک هم در کنار کیفیت مورد توجه قرار گیرد.

 

جامدادی‌ها مدلهای مختلفی دارند و برای انتخاب بهترین جامدادی دخترانه و پسرانه دانش آموز بهتره چند اصل کلی را در نظر داشته باشیم.

 1. استحکام :

  جامدادی‌ها می‌توانند از جنس‌های مختلف ساخته شوند. می‌توان جامدادی فلزی، پلاستیکی، چرمی یا پارچه‌ای را در مدل‌های گوناگون تهیه کرد.

  جامدادی‌های فلزی و پلاستیکی دوام و استحکام بیشتری در محافظت از محتویات آن دارند اما معمولا وزن آن‌ها خصوصا در نوع فلزی به نسبت پارچه‌ای‌ها خیلی بیشتر است.

 2. دوخت خوب:

  برای انتخاب جامدادی پارچه‌ای یا نمدی باید به این مورد خوب توجه کنید که اشیایی که در جامدادی می‌گذاریم از جمله مداد و پرگار، نوک‌تیز هستند. اگر دوخت جامدادی ناقص باشد یا زیاد محکم نباشد، به راحتی می‌شکافد. در نتیجه نوشت‌افزار از داخل آن بیرون می‌ریزد و گم می‌شود. اگر جامدادی را برای کودک تهیه می‌کنید، هنگام خرید جامدادی این مورد را مد نظر داشته باشید.

 3.  طرح فانتزی:

  الگوهای مختلفی برای دوخت جامدادی وجود دارد. برخی از آن‌ها استوانه‌ای، برخی چهارگوش، برخی مکعبی و بسیاری مدل‌های دیگر هستند.

  گزینش طرح جامدادی سلیقه ایست  ولی بهتره متناسب با اندازه‌های استاندارد نوشت‌افزار، طراحی شده باشد. باید بتوان به‌راحتی نوشت‌افزار را در آن قرار داد و از آن خارج کرد.

 4. نحوه بسته شدن:

  در بین روش ها و شیوه‌های گوناگون برای باز و بسته کردن کردن جامدادی، برخی زیپی، بندی، برخی چسبی، آهنربایی و برخی دیگر دکمه‌ دارد.

  درکنار سلیقه باید ببینید کدام‌ یک برای وسایل‌ شما مناسب‌ تره و با کدام راحت‌تر هستید.

بهترین جامدادی دانش آموزی آبی با نوشت افزار و جامدادی رومیزی

راهنمای خرید جامدادی برای دانش‌آموزان

انتخاب بهترین جامدادی دانش‌آموزی خصوصا دانش آموز دبستان خیلی مهم است. چون بچه‌ها هرروز با نوشت‌افزار خود سروکار دارند. این قطعه وسایل‌های ریزریز اما مهم بسیار در معرض خرابی و مفقود شدن هستند. هر روز هم که نمی‌توان برای بچه‌ها نوشت‌افزار نو خرید یا دنبال مدادها و پاک‌کن‌های گم‌شده گشت.


انواع جامدادی از نظر جنس

 • جامدادی فلزی:

این جامدادی‌ها بنابر استحکام خوبی که دارند، گزینه‌های مناسبی برای کودکان هستند. البته باید به وزن آن‌ها توجه داشته باشید و آن‌ها را در ابعاد خیلی بزرگ نخرید.برای هدیه هم این جامدادی ها عالی و شیک خواهد بود اگر قراره خودنویس گران قیمت را در جامدادی قرار دهید پیشنهاد میکنیم جامدادی فلزی، که جنس بدنه آن مستحکم تر و مقاوم تره را خریداری نمایید تا از وارد شدن خط و خش یا آسیب رسیدن به این لوازم پیشگیری کنید.
 • جامدادی پارچه ای

اگر شما می خواهید چند خودکار و مداد معمولی را درون جامدادی قرار دهید می توانید جامدادی های ارزان قیمت پارچه ای که دارای رنگ بندی های جذاب و مختلفی نیز می باشند برای این کار انتخاب نمایید.این جامدادی ها علاوه بر قیمت پایین، وزن سبک و ابعاد جمع و جوری دارد و فضای زیادی از کیف شما را اشغال نخواهند کرد.  درون هر بخش از آنها یک ابزار به خصوص را میتوانید جایگذاری کنید تا از مخدوش شدن لوازم به وسیله یکدیگر نیز پیشگیری به عمل بیاورید.افرادی که درون جامدادی های خود ابزارهای مختلف طراحی را قرار میدهند نیز بهتره جامدادی های سایز بزرگ جنس پارچه ای را برای این کار گزینش نمایند. این جامدادی ها میتوانند تعداد زیادی ابزار را درون خود جای دهند و از قابلیت شستشو نیز برخوردار میباشند. در انتخاب طرح جامدادی نیز به گروه سنی مصرف کننده آن دقت کنید و طرحی را که متناسب با سن مصرف کننده میباشد خرید نمایید.برای خرید مدادرنگی حتما راهنمای خرید مدادرنگی را بخوانیدبهترین جامدادی دانش آموزی آبی با مداد رنگی و نقاشی کودک

بهترین قیمت جامدادی

برای بچه ها نیاز نیست یک جامدادی با استحکام خیلی بالا و قیمت بسیار گران تهیه کنید که فرزندتان چندسال از آن استفاده کند.انتخاب یک جامدادی با قیمت و دوام مناسب برای یک یا دو سال تحصیلی او کافی است که انواع جامدادی تولید داخلی و خارجی در سایت ها از جمله سایت مجیک نوت با قیمت مناسب به فروش میرسد. 

بهترین مدل جامدادی

برای پاسخ به این سوال بایستی اول حجم وسایلتان را بررسی کنید و به چه اندازه و ابعادی از جامدادی احتیاج دارید. همچنین باید ببینید با کدام مدل از جامدادی راحت‌تر هستید.

۱. جامدادی‌های تک زیپ:

این مدل جامدادی‌ها الگوی ساده‌ای دارند. برای آن‌ها از دو تکه پارچه و یک زیپ سرتاسری در بالا استفاده شده اند. همه‌ی انواع نوشت‌افزار را می‌توانید از پهلو در این جامدادی قرار دهید و به هرکدامشان دسترسی تقریبا خوبی داشته باشید.

۲. جامدادی چند زیپ:

این مدل جامدادی‌ها الگوی خاصی دارند و در دوخت آن‌ها از جنس محکم‌تری استفاده میشود که فرم جامدادی را ثابت نگه دارد.این مدل جامدادی با ظاهر جمع‌وجوری آن، از گنجایش خوبی برخوردار است و به دلیل داشتن چند زیپه بودن، میتوان لوازم تحریر مثل مدادها و خودکار و روان نویس را در آن دسته بندی کرد و دسترسی به نوشت‌افزار را ساده‌تر می‌کند.بهترین جامدادی برای مدرسه همین مدل‌ است که انواع نوشت‌افزار را می‌توان در آن جای داد.

بهترین جامدادی دخترانه

شکل ظاهری جامدادی برای دخترها و پسرها بسیار اهمیت دارد. بسته به سن بچه‌ها، رنگ و طرح خاص مورد علاقه و … توجه داشت.بهترین جامدادی دخترانه خصوصا برای سنین کم، رنگ‌های فانتزی مثل صورتی، یاسی، نارنجی و مانند این‌ها دارد و یا از طرح کارتون‌های کیتی، فروزن و شاهزاده کارتونی مورد علاقه بچه‌ها در آن استفاده شده اند.

بهترین جامدادی پسرانه

برای مدل‌های جامدادی پسرانه هم می‌توان این نکات را در نظر گرفت.مدلهای جامدادی با رنگ‌ها و طرح‌های پسرانه طراحی و تولید می‌شود. طرح‌هایی مثل تصویر پسربچه، شخصیت‌های کارتونی معروف مورد علاقه پسرها، ماشین، توپ، باب اسفنجی، بن تن و… برای پسرها مناسب است.برخی مدل‌ها نیز اسپرت و طرح رنگ آن‌ها محدود به گروه خاصی نمی‌شود.  

بهترین جامدادی برند ایرانی و خارجی

از میان برندهای فعال در زمینه نوشت‌افزار، برخی به تولید کیف و جامدادی نیز پرداخته‌اند. خوشبختانه کیفیت کالاهای ایرانی در این زمینه نیز خوب است و می‌تواند ما را بی‌نیاز از اجناس خارجی و وارداتی کند. در بین برندهای خارجی هم انواع جامدادی فانتزی با کیفیت تولید و به بازار عرضه شده اند.منبع: reviewed.usatoday.com
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید