استیک نوت فانتزی

حتما برای شما هم پیش آمده که بارها نکاتی را روی یک تکه کاغذ یادداشت کرده اید امروزه در روی هر میزکار اداره ها یا میز دانش آموز ها انواع استیک نوت فانتزی و دفترچه یادداشت دخترانه و پسرانه یافت می شود. در این مقاله با کاربرد استیک نوت و بهترین استیک نوت و دفترچه یادداشت فانتزی آشنا می شویم.

استیک نوت چیست؟

برگه های کاغذ کوچک که برای یادداشت برداری و خلاصه نویسی استفاده می شوند. این برگه ها امروزه در رنگ های متنوع و با طرح های حاشیه جذاب و فانتزی تولید و به فروش می رسند.

استیک نوت برای اعلام علاقه

 

موارد استفاده از استیک نوت

با توجه به قیمت ارزان و مقرون به صرفه استیک نوت در موارد فراوانی از آنها استفاده می شود.

هایلایت مطالب مهم

در هنگام مطالعه کتاب از یک هایلایتر یا کشیدن خط با خودکار برای برجسته کردن مطالب مهم استفاده می کنید. یک روش کاربردی و تاثیر گذار استفاده از استیک نوت یا کاغذ یادداشت و نوشتن آن نکته بر روی آن است.

نوشتن تاثیر گذار ترین روش برای بخاطر سپردن مطالب است.

انتقال مطالب مهم

استیک نوت ابزاری بسیار قوی برای متوجه کردن و متمرکز کردن افراد روی درخواست های ما است. مثلا زمانی که سرکار یک درخواست یا یک سند رو به همکار خود تحویل می دهید اگر یک یادداشت روی آن بگذارید خیلی سریع تر درخواست شما به انجام خواهد شد.

راحت ترین و ساده ترین روش برای خارج کردن افکار از ذهن استفاده از خودکار و کاغذ است.

یادگیری لغت زبان

برای یادگیری زبان میتوانید به راحتی لغات جدید را روی استیک نوت یادداشت کنید و کلمات جدید را یاد بگیرید، همچنین می توانید یک دفترچه یادداشت را جدول کشی کنید و لغات جدید را داخل آن یادداشت کنید.

استیک نوت فانتزی

 

برنامه ریزی پروژه ها

برای پروژه ها چه عمرانی و چه سایر پروژه ها معمولا با استفاده از برگه یادداشت که روی برد می چسبانند روند اجرای کار را مشخص می کنند. کارها را دسته بندی می کنند و نکات و مشکلات پروژه را جلوی چشم خود نگه می دارند.

 

بهترین استیک نوت

  • طرح کارتونی
  • با کیفیت و بادوام
  • قیمت ارزان
  • در دو سایز بزرگ و کوچک
 

بهترین دفترچه یادداشت

  • با کیفیت و بادوام
  • مناسب برای هدیه
  • طرح های متنوع کارتونی
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید