کاردستی قلعه توپ های غلطان رنگی

کاردستی کاغذی

آموزش کاردستی قلعه توپ های غلطان

وقتی عکس این کاردستی قلعه را به بچه نشان دهیم آنها رول های خالی توالت را جمع می کننند.

خب وقشه که مشغول ساخت کاردستی یک برج مرمر کوچک برای لذت بردن بچه ها را امتحان کنیم.

وسایل لازم برای کاردستی:

 

رول دستمال توالت برای کاردستی

 

من 3 تاور ساختم، 2 برج که 3 رول توالت مصرف داشت و برج 3 که 2 تا رول ارتفاع داشت. هر کدام با نوار برق به هم چسباندم. برای اتصال برج‌ها، 3 رول توالت را از وسط برش دادم و آنها را به هم چسباندم تا ناودان‌ها را بسازند.

سپس، سوراخ‌هایی را در برج‌ها بریدم تا لوله‌ها در آن قرار گیرند، و مطمئن شدم که به سمت پایین متمایل شده است تا تیله‌ها به پایین غلت بخورند. وقتی داشتم با قیچی برش می زدم تست کردم تا مطمئن شوم سوراخ های برج ها به اندازه کافی بلند هستند تا توپ ها از آن عبور کنند.

برش رول دستمال توالت برای کاردستی قلعه

 

برای پایه کاردستی، از یک طرف جعبه مقوایی استفاده کردم، برج ها را علامت زدم، سپس آنها را چسباندم. برای یک شب گذاشتم تا کاملاً خشک شود تا مطمئن شوم که ایمن است.

کاردستی قلعه توپ های غلطان رنگی

عصر روز بعد، برج‌ها، ناودان‌ها و پایه‌ها را رنگ‌آمیزی کردیم  و صبح از تفنگ چسب خود برای محکم کردن لوله‌ها قبل از جمع کردن توپ‌های خمیر نمکی که از آخرین دسته بازی خمیر نمک ساخته بودم استفاده کردم. . من بخاطر داشتن کودک خردسال تیله نگه نمی دارم.

مطمئن شوید که لوله‌هایی که توپ داخل آن می‌افتد، تا جایی که می‌توانید آزاد باشد با خیال راحت وارد آن‌ها شود، بدون شکستن چیزی به عقب بروید 😉 می‌خواهیم توپ‌ها را بگیریم.

کاردستی قلعه توپ های غلطان رنگی

 

کاردستی قلعه توپ های غلطان رنگی برای کودکان

امتیاز این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید